Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
daty55 Creative Commons License 2020-07-25 19:34:41 3

Szia!

 

Köszönöm, hogy benéztél!

Én a Casio napelemes/rádió kontrollos , töltöttség kijelzős típusán - amit sajnos elfelejtettem - már rég túl vagyok, tetszett az is!:-))

Előzmény:
XNC Creative Commons License 2020-07-25 00:52:49 2

Hát nekem ilyen igényeim nincsenek.

Vettem 1 Casio-t, és boldog vagyok vele.  :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!