|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
simán18
2020-07-25 15:18:02
|
33237
|
Köszi szépen nekedis a segítséget.
Egyelőre hagyom így ahogy van zárom a csapot amikor áll a gép és hátha nem lesz vele gond.
Ha meg megtörténik a baj akkor sincs pánikra okom hiszen a fórumtárs nagyon jó segítséget írt le amíért nagyon hálás vagyok neki.
Amikor befejeztem a munkát,meglepődve láttam hogy valamivel több mint félig van a tank,nem értem hogy egy ilyen nagy köbcentis és viszonylag nagy lóerős gép hogy ehet ilyen keveset.
Ráadásul amikor tegnap megállt csak a jó ég tudja mennyi folyhatott ki feleslegesen.
A 4 lovas 4 ütemű gépem sokkal többet zabált,és ez nem vicc.
Ennek a gépnek amúgy baromira tetszik a hangja. :) |
|
Előzmény:
 |
kicsikocs
2020-07-25 11:21:20
|
33235
|
Amennyiben a karbiból folyik a nafta, az annak a jele, hogy az úszó, vagy annak fészke "nincs rendben"
Ha továbbra is tapasztalod ezt a hibajelenséget, akkor vagy próbálgatod az úszó helyzetét korrigálni.(Lehet, hogy valamikot elhajlitották az úszó lemezét valamilyen okból, vagy csak a fészek nem tömít rendesen. Arra számits, hogy jó kis türelemjáték az úszó szintbeállitása, de nem lehetetlen,) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|