|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
szicsu1007
2020-07-20 11:38:07
|
95344
|
Kioktatás?
Dehogy.
Én mindenkit meghallgatok, magamban értékelem a válaszokat, próbálok átlagolni és hozzáigazítani a saját tapasztalataimat és érzéseimet.
A végén persze én leszek a legokosabb:-)))))))
|
|
Előzmény:
 |
occseb
2020-07-20 10:08:28
|
95340
|
És az alá belekapó széllel mi lesz? Azt se viszi el a cica.......
Az érzés/megérzés amúgy sokszor jó dolog mászaki szemléletben ha az embernek van már tapasztalata.
Én inkább túllövöm a biztonság irányába a józan ész határáig, minthogy egyszer meglepetés érjen. Bográcstartó "akasztófát" is 25mm-es rúdacélból hajtottam. Nem azért mert a számolás úgy kivánná, inkább a szemem kívánta úgyhogy a ne rugózzon egy jól megrakott marhapörköltes bogrács a végén.
Én "érzésre" M12-es menetesszár alatt nem is fognék fel ilyen, "vitorla" szerkezetet a falra.
Remélem nem vetted kioktatónak az első hozzászólásomat nem annak szántam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|