Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szicsu1007 Creative Commons License 2020-07-20 11:38:07 95344

Kioktatás?

Dehogy.

Én mindenkit meghallgatok, magamban értékelem a válaszokat, próbálok átlagolni és hozzáigazítani a saját tapasztalataimat és érzéseimet.

A végén persze én leszek a legokosabb:-)))))))

 

Előzmény:
occseb Creative Commons License 2020-07-20 10:08:28 95340

És az alá belekapó széllel mi lesz? Azt se viszi el a cica.......

Az érzés/megérzés amúgy sokszor jó dolog mászaki szemléletben ha az embernek van már tapasztalata. 

Én inkább túllövöm a biztonság irányába a józan ész határáig, minthogy egyszer meglepetés érjen. Bográcstartó "akasztófát" is 25mm-es rúdacélból hajtottam. Nem azért mert a számolás úgy kivánná, inkább a szemem kívánta úgyhogy a ne rugózzon egy jól megrakott marhapörköltes bogrács a végén.

Én "érzésre" M12-es menetesszár alatt nem is fognék fel ilyen, "vitorla" szerkezetet a falra.

 

Remélem nem vetted kioktatónak az első hozzászólásomat nem annak szántam. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!