|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Mekk Elek ezermester
2020-07-19 13:29:07
|
95334
|
"át kell gondolni, hogy kinek a véleményét fogadja el az ember."
Ismeretlen hátterű embernek nem kell elhinni semmit. Ha kétségeid vannak, nézz utána az információnak más fórumokon, szakcikkekben, stb. vagy a tanácsot adónál kérdezz rá egy-két szakma részletre úgy gyorsan ki szokott derülni, hogy a tanács mögött valódi tudás van-e, vagy csak az egyik hülye ismételgeti egy másik hülye hülyeségét agyatlan papagáj módjára.
Persze az a legkevesebb erődfeszítés, ha minden tanácsot másodpercnyi gondolkodás nélkül azonnal elhiszünk :) |
|
Előzmény:
 |
Varen
2020-07-19 09:41:15
|
95326
|
"Ahá, szóval a Facebook nevű csodáról van szó"
Igen, át kell gondolni, hogy kinek a véleményét fogadja el az ember. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|