Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szicsu1007 Creative Commons License 2020-07-19 12:43:47 95331

Én is valahogy így gondoltam, de úgy éreztem, hogy a két előtetőhöz négy darab sablonlemez kellene. Mert a ragacs benyomása közben nem akarok azzal kapkodni, hogy egyetlen lemez-sablonra le-fel csavarozgassam a szárakat.

Amúgy nem gond. Laposvas van, fúrógép van - csak lássam meg, hogy mekkora lyuk van a konzolon, és kiválaszthassam az átmérőket.

Előzmény:
peterch Creative Commons License 2020-07-19 11:30:53 95329

Jól értelmezed ! 

Nincs lehetöséged egy darab lemezböl mintát csinálni ? Két anya közé befogod a lemezt és amikor a ragasztót benyomtad , akkor ezzel a lemezzel amin rögzítve vannak a megfelelö hosszú menetesszárak , szépen benyomod és nem kell félned , hogy valamelyik csavar elmozdul .

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!