Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
peterch Creative Commons License 2020-07-19 09:59:51 95327

Van amelyik egyszerre szív és fúj . Vegyél olyan szellöztetögépet .

Előzmény:
Varen Creative Commons License 2020-07-18 16:00:04 95319

"Nem hiszem el, hogy a WC-dnek csak ajtaja van, nincs sem nyitható ablaka, sem szellőző nyílása semmije a külvilág felé."

 

Pedig így van, és a fürdőszobán is csak ajtó van.

 

"Egy helyiséges falba építhetőnél is azt javasolják, hogy 2 legyen.

 

Kitől kapod ezeket a zseniális tanácsokat? Vagy titok?"

 

Hővisszanyerős szellőztetős csoportban írtak róla.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!