Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-07-18 11:03:31 95317

"Mi a bánat van ebben a kütyüben, ami 180 ropit kóstál?"

 

Egy csendesen működve is elég nagy nyomásra képes radiális ventilátor darabja 30-50 ezer forint és ilyenből kettő kell bele. Nem röhejes hatásfokú levegő hőcserélő tudtommal nem létezik 60 ezer forint alatt. És még csak három alkatrészről beszéltünk.

Egyébként szerintem is indokolatlanul drága, de nem  lesz kapható olcsóbban, amíg csak kevesen gyártják. És kevesen fogják gyártani addig, ha kevesen keresnek ilyesmit a boltokban.

 

Itt egy használhatóbb kép a készülék belsejéről:

https://vents.ua/uploads/energy_saving_ventilation/Micra_80_A3/Micra-80-A3-design-v2-900-EN.png

Előzmény:
JAMIE222 Creative Commons License 2020-07-18 09:39:57 95316

Mi a bánat van ebben a kütyüben, ami 180 ropit kóstál? Nem tűnik cifrább dolognak, mint egy 50 e forintos vízmelegítő, mosógépről-hűtőről  nem is beszélve.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!