|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Mekk Elek ezermester
2020-07-18 11:03:31
|
95317
|
"Mi a bánat van ebben a kütyüben, ami 180 ropit kóstál?"
Egy csendesen működve is elég nagy nyomásra képes radiális ventilátor darabja 30-50 ezer forint és ilyenből kettő kell bele. Nem röhejes hatásfokú levegő hőcserélő tudtommal nem létezik 60 ezer forint alatt. És még csak három alkatrészről beszéltünk.
Egyébként szerintem is indokolatlanul drága, de nem lesz kapható olcsóbban, amíg csak kevesen gyártják. És kevesen fogják gyártani addig, ha kevesen keresnek ilyesmit a boltokban.
Itt egy használhatóbb kép a készülék belsejéről:
https://vents.ua/uploads/energy_saving_ventilation/Micra_80_A3/Micra-80-A3-design-v2-900-EN.png |
|
Előzmény:
 |
JAMIE222
2020-07-18 09:39:57
|
95316
|
Mi a bánat van ebben a kütyüben, ami 180 ropit kóstál? Nem tűnik cifrább dolognak, mint egy 50 e forintos vízmelegítő, mosógépről-hűtőről nem is beszélve. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|