Keresés

Részletes keresés

szervezkedő Creative Commons License 2020-07-14 07:00:00 37693

Az a jó hogy ez nem tiltás, csak egy szabályozás. Tehát akinek ez a feltételrendszer megfelel, annak le lehet mennie.

Azonban az nyilvánvaló, hogy kevesen döntenek úgy hogy egy hetes nyaralásra szánnak ennyi időt. Bruttó 21nap, nettó 5nap tenger+ augusztus 1tol a tesztek ára.

A hozzászólás:
Béci 72 Creative Commons License 2020-07-13 19:55:19 37689

Amúgy az itthoni karantén nem okoz nagy gondot...

Előzmény:
szervezkedő Creative Commons License 2020-07-13 10:14:08 37687

Hogy mikor foglalkoznak vele? Erre írtam, hogy ez néhány percig tart, amíg meghatározzák. Az infrastruktúra és a szervezeti hierarchia is adott ahhoz hogy ez a döntéshozóktól egy két óra alatt a határra is eljusson feladatazabásként.

 

 Hidd el, nekem meg volt az "okosság" a szombati visszaérkezésre. Finomítva "nagy" ötletet, újratervezés és holnapi repjegy lett belőle, pedig elhiheted, nem véletlenül hívnak "szervezkedőnek" és nem tejespite a nickem- minden nagyképűséget félretéve.

:-D))))))))

 

De egyébként ne tekintse senki tragédiának a helyzetet, hanem csak úgy tervezte, ha visszaérkező Magyarországra, akkor szobafogság vár rá és a teljes háztartásra, akikkel együttél.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!