Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lala1961 Creative Commons License 2020-07-12 04:36:30 95284

Üdv ! Ha felül szigetelsz ,akkor nem hogy "szabad-e" szigetelni a kérdés ,hanem egyenesen kötelező ,mivel ott komoly hőhíd alakulhat ki ,mert mesterségesen csináltál egy még nagyobb hőmérséklet különbségű felületet !:-) Szerintem.

Előzmény:
bunyek Creative Commons License 2020-07-11 10:25:43 95282

Urak! Szerenék még valamit megkérdezni. Terméskő lábazatot szabad e szigetelni vagy nem?

kb 1m lábazat a talajtól és ház felénél szuterén van a ház alatt végig terméskővel.

Neten olvasgatva megoszlanak a vélemények.

Tehát ezt szigeteljem be vagy ne?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!