Keresés

Részletes keresés

Netboy Creative Commons License 1999-07-17 20:37:31 460
T F.B.I. doktor!
Idezem:
"Az index egyszerűen nem tud szabadságot sérteni a moderálással, ugyanis nem az Ön pénzéből működik"

Hu de szép is lenne ha csak ennyin mulna!!!
Szoval pl. a nzomtatott sajto egz kepviseloje sem serthet sajtoszabadsagot?
Egy ilyen kijelentes egyszeruen tajekozatlansag..
Nem is kivanom tovabb boncolgatni a hozzaszolast..
Udv. Netboy

A hozzászólás:
F.B. I. doktor Creative Commons License 1999-07-17 20:28:49 457
Kedves Netboy,

Az index egyszerűen nem tud szabadságot sérteni a moderálással, ugyanis nem az Ön pénzéből működik. Ha Önnek nem teszik az itteni moderálás, minden kár nélkül továbbállhat. Szabadságot leginkább a hatalom tud sérteni, amely az Ön adójából a társadalmi megegyezés, azaz az Alkotmány és a törvényekkel szemben, az sérti az Ön és a társadalom érdekeit. Ha egy lap, vagy egy tévéadó, vagy egy Fórum nem teszik Önnek, és az nem az adójából működik, akkor minden kár nélkül joga van azt nem használni, nem olvasni.

A sajtószabadság az más tészta. Az akkor sérül, amikor állampolgárok pénzéből tartanak fenn olyan lapokat, amelyeket az állampolgárok nem szeretnek olvasni, mert félretájékoztat, és az állampolgárok által fizetet erőszakszervezeteket használnak fel arra, hogy lapokat semmisítenek meg, vagy lehetetlen helyzetbe hozzanak. Magán cégeknél a piac a mérték. Ezért ajánlottam az olvasottságot, ahol egy olyan Fórum, ahol eltűrik, hogy cenzornak nevezzék a moderátort, egy normális demokráciában nem tudna magától olvasottságot szerezni. És ezt Ön soha nem fogja tudja cáfolni a gyakorlatban, hiszen ahelyett, hogy itt hagyná a Fórumot, sajátmaga kívánja saját kedve szerint kitalálni a moderálás szabályait, holott erre egyedül csak a tulajdonosnak van joga, természetesen a saját kockázatára. Ne feljtse el ma már nem a pártállami időket éljük. Mindenki a remélhetőleg minél hamarabb a saját felelőségére méretteti meg magát, és nem a Vezérünk dönti el, hogy melyik Fórumnak hogyan kell működnie.

Tisztelettel,
mint fent

Tisztelettel,
mint fent

Előzmény:
Netboy Creative Commons License 1999-07-17 18:47:30 430
Idézek Rezső soraiból: "Kihullnak topicnyitók, topikok. Öszevonnak topikokat. A kádár topikban bevonva Avar topicja, és Patmore és pici beszélgatése közt egy másik topicból Melnyikov. A cenzor kritikák kigyomlálva.

A cenzor írja az Indexet!

És ha ezt a klubban elmesélem (mert van még nem szoclib klub is) nyírő meg fog sértődni, hogy nincs humorérzékem András! Ehhez nincs. Ki fogtok engem is tiltani? "

Igazad lett Rezső, sajnos igazad lett.

T. Moderator!
Amennyiben nem helyezed vissza Rezsőt jogaiba korlevelet intezek kozel 400 Topiclatogatohoz, reszletezve Nekik a
tortenteket Rezsővel kapcsolatban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!