Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bali00 Creative Commons License 2020-07-07 21:43:45 95278

Sajnos magam csinálom, illetve barátnőmmel 😀

Előzmény:
lala1961 Creative Commons License 2020-07-07 18:05:33 95277

Üdv! Hát ha egyedül partizánkodsz, akkor tényleg nehéz ügy, frissen tartani a ragasztót, le/fel mászkálni közben stb. ! :-) Gyakorlatilag a szak cégek egész évben szigetelnek, ha fúj, ha esik, ha meleg van, a színezés az más káposzta, azt a melegben nagyon szaporán kéne kenni,és a minőség még így sem garantálható!:-) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!