Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kiggyo Creative Commons License 2020-07-07 12:35:41 95272

Sokszor volt már itt szó erről, Elek mindig előjön ezzel a csiszolós margasággal, valóságban elég mélyen megeszi az UV az anyagot, és szopás lesz csiszolgatni, hálózni.

Konkrétan több kivitelezőtől hallottam hogy el se vállalja, nem akar szopni vele.

A grafitos pedig halmozottan hátrányos a hőtágulása és a sötét színe miatt.

 

Ha ideiglenesen kell csak és nem nagy a felület akkor kérdezz utána festékboltban, le szokták kenni fehér alapozóval a lapokat.

 

Biztos nem lehet lehálózni? Akár este, fény mellett?

Előzmény:
Bali00 Creative Commons License 2020-07-07 10:55:08 95270

Sajnos beköszöntött a nyár és úgy néz ki hogy a hálózásból és glettelésből kicsúsztunk kicsit, szerencsére csak pár méter. 
Reménykedünk benne hogy lesz még rá olyan idő hogy meg tudjuk csinálni de lehet hogy csak őszre marad. 
Mit tudok ilyenkor tenni? Mivel tudom megvédeni?

Gondolkoztam azon hogyha esetleg lealapozom a kimaradt részt akkor legalább kibírná a nyarat. 
Életképes ötlet ez? Esetleg más tanácsot is meghallgatok. 
Grafitos szigetelés, már összecsiszolva.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!