Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-07-07 12:14:42 95271

"Mit tudok ilyenkor tenni? Mivel tudom megvédeni?"

 

Sok háznál 4-5 éven át is spórolnak a vakolásra, addig ki van téve a csupasz hőszigetelés az időjárásnak. És amikor lehet hálózni, akkor előtte megvizsgálják a felületet, hogy menyire bántotta a nap és ha szükséges, akkor lecsiszolnak belőle pár millimétert.

Előzmény:
Bali00 Creative Commons License 2020-07-07 10:55:08 95270

Sajnos beköszöntött a nyár és úgy néz ki hogy a hálózásból és glettelésből kicsúsztunk kicsit, szerencsére csak pár méter. 
Reménykedünk benne hogy lesz még rá olyan idő hogy meg tudjuk csinálni de lehet hogy csak őszre marad. 
Mit tudok ilyenkor tenni? Mivel tudom megvédeni?

Gondolkoztam azon hogyha esetleg lealapozom a kimaradt részt akkor legalább kibírná a nyarat. 
Életképes ötlet ez? Esetleg más tanácsot is meghallgatok. 
Grafitos szigetelés, már összecsiszolva.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!