Keresés

Részletes keresés

Degeczi Creative Commons License 1999-07-15 12:33:57 893
Erdekes az udvozlo nyavogas, de maga a nyavogas is - csak nekunk szol, egymas kozt nem hasznaljak. Latjak, hogy az a Magas Macska folyton a szajat jartatja es alkalmazkodnak...
A hozzászólás:
Enid Creative Commons License 1999-07-15 11:50:01 892
Tegnap késő éjjel értem haza egy buliból. Kinyitottam az ajtót, Micike rohant felém, ezerrel nyávogva. Na, mondom, mehetek macskavadászatra, tuti biztos voltam benne, hogy ki akar szökni a lábam mellett, ahogy szokott. De most csak a lábamig futott, és ott elkezdett törleszkedni (sziréna folyamatosan), aztán a nyávogást abbahagyva hármas fokozatú, hatalmas dorombolásba kezdett, és hanyatt feküdt előttem. :-))) Azt hittem, megzabálom. Úgy örült nekem!! :-))) Negyedórát berregtünk meg nyávogtunk egymásnak az előszoba kövén, aztán jött utánam mindenhová, még a fürdőbe, sőt a WCre is :-), aztán elmentem aludni. Sose csinált még ilyet: odafeküdt egészen közel hozzám, a kezem alá, és dorombolva aludt el.
Nagyon-nagyon boldog este volt. :-) Rég aludtam ilyen jót! :-)))

Anyukám egyre jobban imádja. Reggelente már meg is simogatja, képzeljétek! Persze csak sunyiban, hogy észre ne vegyem. De ma megláttam, hogy mikor Mici evett, ő nagyon óvatosan megcirógatta a buksiját. :-))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!