Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Nobody1 Creative Commons License 2020-07-04 11:02:44 4082

Nincs kivonva mert akkor vissza kell bontani és eleve nem lennének benne méhek. Csak lent van minden nyílás befalazva. De mióta én itt lakok (34 éve) még nem jött kéményseprő vagy ellenőr. A másik használt kéményt én minden szezon előtt rendesen kitakarítom, viszont abban nincsenek és nem is voltak méhek...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2020-07-04 09:08:39 4079

A kémény ki van vonva a forgalomból? Mert ha nem, és jön a kéményellenőrzős...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!