Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
stihl 812 Creative Commons License 2020-07-02 18:24:39 95262

Nekem is van ebből a sárga szövött tetőfóliából,és 12 év beépités után szétmálik!Pedig szakszerűen lett beépitve.Újra kell fóliázni.Nem tudom ki gyártotta,de ha tudnám már kártéritést követelnék tőle.hogy az úr szólitsa magához.Egy nagy szar gyártmány!

Előzmény:
Hatospista Creative Commons License 2020-07-01 12:53:13 95256

Köszönöm a hozzászólásokat.Festès elfelejtve.Klima van .Csak gondoltam,sokat segítene a fehér szín.Sárga színü  üvegszálerősitèsű tetőfólia van a cserèp alatt.Viszont ez már kezd szetmenni10!!! Èvesen! Ha nagyon nagy eső esik ès pont rossz irányból,akkor beszivárog a víz a cserèp alá 1-2 helyen ès beázik a plafon.Tervben van ,hogy leszedjük a cserepet ès újrafóliázzuk.Valami jó minőségű páraáteresztő hőtükrös tetőfóliát ajánhatnátok ha egyáltalán van èrtelme!!! Ès legalább megnèzzük a hőszigetelèst is ès ha kell akkor alakítunk rajta.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!