Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kiggyo Creative Commons License 2020-07-01 13:44:51 95261

Az elmondásod alapján, ha ezt valóban így építették 10 éve akkor egy elég szakszerűtlen, olcsó anyagokból megépített valami lehetett.

Ezt támasztja alá a légrés hiánya, az olcsó fólia is, és előrevetíti hogy a szigetlelésnek csúfolt valami is egy összeesett valami lesz csak.

 

Szóval ha rászánod magad hogy rendesen megcsinálod akkor kelleneni fog rendes páraáteresztő fólia (ne olcsó szart vegyél), és ha már ott vagy semmiből sem tart csinálni rendes kiszellőztetett légrést (Elek szokásos agymenésével ellentétben ez tényleg sokat segít)

A szigetelés is jó eséllyel cserés, ha már szabaddá vált a pálya azt se nagy kaland megcsinálni.

 

Azonban ha nincsenek erre millióid (mert 1MFt alatt aligha megúszható) akkor hagy inkább így, és tegyél fel klímát.

Az kell rendesen megcsinált tető esetén is legtöbbször, nagy csodák nincsenek, maximum többet megy majd nálad.

 

Egy hőkamerás vizsgálat amúgy sokat elárulna a hőhidakról, a szigetelés állapotáról, lehet érdemes lenne.

Előzmény:
Hatospista Creative Commons License 2020-07-01 12:53:13 95256

Köszönöm a hozzászólásokat.Festès elfelejtve.Klima van .Csak gondoltam,sokat segítene a fehér szín.Sárga színü  üvegszálerősitèsű tetőfólia van a cserèp alatt.Viszont ez már kezd szetmenni10!!! Èvesen! Ha nagyon nagy eső esik ès pont rossz irányból,akkor beszivárog a víz a cserèp alá 1-2 helyen ès beázik a plafon.Tervben van ,hogy leszedjük a cserepet ès újrafóliázzuk.Valami jó minőségű páraáteresztő hőtükrös tetőfóliát ajánhatnátok ha egyáltalán van èrtelme!!! Ès legalább megnèzzük a hőszigetelèst is ès ha kell akkor alakítunk rajta.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!