|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Mekk Elek ezermester
2020-07-01 13:22:06
|
95260
|
A hőtükör csak akkor tud tükrözni valamit, ha a tükör hőmérséklete jelentősen eltér a másik felület hőmérsékletétől.
Nálad a hőtükör hőmérséklete kb 0,1 fokkal fog eltérni a cseréphez képest, tehát nem fog tükrözni szinte semmit. Az esetek többségében a hőtükör helyett ugyanolyan jó egy mezei olcsó fólia is. A te eseteden természetesen páraátereztő legyen. |
|
Előzmény:
 |
Hatospista
2020-07-01 12:53:13
|
95256
|
Köszönöm a hozzászólásokat.Festès elfelejtve.Klima van .Csak gondoltam,sokat segítene a fehér szín.Sárga színü üvegszálerősitèsű tetőfólia van a cserèp alatt.Viszont ez már kezd szetmenni10!!! Èvesen! Ha nagyon nagy eső esik ès pont rossz irányból,akkor beszivárog a víz a cserèp alá 1-2 helyen ès beázik a plafon.Tervben van ,hogy leszedjük a cserepet ès újrafóliázzuk.Valami jó minőségű páraáteresztő hőtükrös tetőfóliát ajánhatnátok ha egyáltalán van èrtelme!!! Ès legalább megnèzzük a hőszigetelèst is ès ha kell akkor alakítunk rajta..... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|