Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lala1961 Creative Commons License 2020-07-01 13:19:59 95259

Üdv ! Akkor mi a gond ha van klíma? Igen be kell kapcsolni ,mert az a legolcsóbb ezekben a extrém meleg napokban !:-) A karbantartást/felújítást meg jól átgondolva 1x,de akkor jól megcsinálni persze klímával együtt !:-) 

Előzmény:
Hatospista Creative Commons License 2020-07-01 12:53:13 95256

Köszönöm a hozzászólásokat.Festès elfelejtve.Klima van .Csak gondoltam,sokat segítene a fehér szín.Sárga színü  üvegszálerősitèsű tetőfólia van a cserèp alatt.Viszont ez már kezd szetmenni10!!! Èvesen! Ha nagyon nagy eső esik ès pont rossz irányból,akkor beszivárog a víz a cserèp alá 1-2 helyen ès beázik a plafon.Tervben van ,hogy leszedjük a cserepet ès újrafóliázzuk.Valami jó minőségű páraáteresztő hőtükrös tetőfóliát ajánhatnátok ha egyáltalán van èrtelme!!! Ès legalább megnèzzük a hőszigetelèst is ès ha kell akkor alakítunk rajta.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!