Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
peterch Creative Commons License 2020-07-01 12:29:58 95255

Természetesen igazad van ! 

Nekem a házam jól szigetelt , de a nagy melegben nem lehet kivédeni a felmelegedést . Igen , kell a klíma . Szerintem a légrés optimális kialakításával enyhíthetö a felmelegedés .   Nálam most van a padlástérben 39°C , pedig lemezcserepem van , déli tájolású ház , semmi szigetelés a padlástér felé , még fólia sincs . A hömérö a padlás közepén van középmagasságban .

Előzmény:
lala1961 Creative Commons License 2020-07-01 11:54:13 95253

Üdv ! "Nem melegedne a padlástér ." Ilyen azt hiszem csak akkor van ,ha nincs tetőtér !:DDD Ha komfortosan szeretnéd lakni a tetőtered ,akkor a klíma semmivel nem kiváltható ezekben a 30 -40 c fokos nappali ,és a 20-25 c fokos éjszakai időszakban !:-) Szerintem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!