|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
peterch
2020-07-01 12:29:58
|
95255
|
Természetesen igazad van !
Nekem a házam jól szigetelt , de a nagy melegben nem lehet kivédeni a felmelegedést . Igen , kell a klíma . Szerintem a légrés optimális kialakításával enyhíthetö a felmelegedés . Nálam most van a padlástérben 39°C , pedig lemezcserepem van , déli tájolású ház , semmi szigetelés a padlástér felé , még fólia sincs . A hömérö a padlás közepén van középmagasságban . |
|
Előzmény:
 |
lala1961
2020-07-01 11:54:13
|
95253
|
Üdv ! "Nem melegedne a padlástér ." Ilyen azt hiszem csak akkor van ,ha nincs tetőtér !:DDD Ha komfortosan szeretnéd lakni a tetőtered ,akkor a klíma semmivel nem kiváltható ezekben a 30 -40 c fokos nappali ,és a 20-25 c fokos éjszakai időszakban !:-) Szerintem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|