|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
lala1961
2020-07-01 05:17:04
|
95247
|
Üdv ! Kár a munkáért ,mert csak a cserepek lennének talán 5 c fokkal hidegebbek ,de azzal nem lennél kisegítve ! Klímát javasolnék(tapasztalat),a drága UV álló festék árát kipótolód és meg is vagy ,és sajnos hosszú távon is erre kell berendezkedni ,mert az extrém melegek egyre sűrűbben lesznek(ez Te is kell tapasztald) !:-) |
|
Előzmény:
 |
Hatospista
2020-07-01 01:09:06
|
95246
|
Üdvözlet a fórumtársaknak.Olyan kérdésem lenne felétek,hogy két éve vásárolt, 10 éves tetőtérbeépitéses házamban a felső szint eszméletlenül felmelegszik.Tudtommal 20 cm thervolin,vagy valami hasonló a szigetelése a gipszkarton és cserép közötti résznek.A cserép szerintem van vagy 80-90 fokos a déli oldalon amikor süti a nap.Piros szinű kerámiacserép. Teljesen jó állapotú.Arra gondoltam,hogy lefesteném fehér szinűre,úgy nem melegedne annyira át.Szerintetek ez járható út? Ha igen akkor milyen festéket javasoltok? pl sima olajfesték? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|