Keresés

Részletes keresés

Fatboy Slim Creative Commons License 2020-06-30 17:35:54 709222

Igen, de itt most a piaci alapu mukodes a kerdes.

Mindenki ugyanazzal a negativ hendikeppel indult, mi viszont totalisan benne ragadtunk. ettol a szinttol mar mindenki tovabb lepett.

A hozzászólás:
Magam alatt Creative Commons License 2020-06-30 17:22:49 709221

A horvát gyerekek sokkal jobban imádják űzni a sportot,mint a magyarok!Este a legtöbb helyen villanyfénynél (!) játszanak nyáron is!Nálunk,sok helyen,be sem tehetnék a lábukat pl az iskolaudvarra,ahol található a pálya.
Nem a telefont nyomkodják egész nap!És,hogy őszinte legyek a hazaszeretetük is előbbre való,mint az itthon lévő fiataloknak úgy általában.A liberalizmus ott még gyerekcipőben jár hozzánk képest a fiatalok körében.Legalábbis én ezt tapasztaltam.

Előzmény:
Fatboy Slim Creative Commons License 2020-06-30 17:00:14 709219

En tovabbra sem ertem, hogyan tudtak tolunk ennyire ellepni a csehek, a horvatok, szerbek a szlovakok es a lengyelek. ugyanazzak a multtal rendelkeztunk, sot, a horvatok meg ennek tetejeben cipeltek a jugoszlav terhet. megis mara mindegyik kitermelt lehalabb 1 piaci alapon mukodo klubot amely rendszeresen BL csoportkoros.

Sot, a Plzen tavaly elott egesz messzire jutott

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!