Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kiggyo Creative Commons License 2020-06-30 06:50:45 95231

Ha most szintben van a teteje akkor minek szednél ki 5cm salakot?

Előzmény:
bunyek Creative Commons License 2020-06-29 22:40:15 95230

Sziasztok!

Betongerendás,tégla boltíves,20cm salakal feltöltött födémnél, ha kiszedek 5cm salakot és rakok be lépésálló hungarocellt szintbe hozva a gerendával és arra raknék még 10cm lépésállót fedésben. Igy szigetelve mennyire jó? Nem igen tetszenek ezek a gyapotok nekem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!