Keresés

Részletes keresés

ingersheim Creative Commons License 2020-06-29 22:54:27 709205

Utolsó bekezdésedhez: a baloldalban egyáltalán ne bízz, hogy érdekli majd a foci, pláne a Ferencváros.

A hozzászólás:
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2020-06-29 22:50:00 709204

"...Nincs az az őrült, aki ebbe saját pénzt tenne...."

 

Esetünkben az az érzésem, hogy mégha egy dömper pénzzel is jönnék a székházba azzal, hogy megveszem a zrt 75%-át, elhajtanának. Esetleg udvariasabban, mint egy vadidegent, mert FTC tag vagyok. Sőt, tovább megyek, ahogy írtad, bevásárlás után szpozorról ne is álmodjak a hátrány ösztönzése miatt.

 

Amikor majd új, fényes, szelek fújnak majd a parlamentben, itt vagy minden összeomlik, vagy minden marad a régiben - új főszereplőkkel.

Előzmény:
Küzdeni mindig! Creative Commons License 2020-06-29 19:35:02 709199

Egyértelmű, hogy a jelenlegi pénzügyi-gazdasági-jogszabályi-politikai környezetben egyetlen forint piaci befektetést sem remélhet a futball. Nincs az az őrült, aki ebbe saját pénzt tenne. Kivéve, ha valamilyen módon kényszerítik (hátrány kilátásba helyezésével), vagy épp ellenkezőleg: többet kap vissza valamilyen úton-módon, mint amit beletesz. De ezek megint csak nem piaci fogalmak, szóval visszakanyarodtunk az elejéhez.

 

És ezért baj a mostani helyzet, mert eltaszítja a valóban piaci forintokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!