Keresés

Részletes keresés

Anyóca99 Creative Commons License 2020-06-28 14:44:51 221558

Sajnos benne van a pakliban , hogy egyszercsak' nem jönnek haza .... Vagy valami betegséggel felszerelkezve jönnek .

Amíg családiban laktam , pár év alatt legalább 4 macsekom lett oda . Volt amelyikről fogalmam nem volt mi történhetett vele , volt akit a 2.szomszéd vérebe intézett el , volt kettő amelyiket el kellett altatni valami összeszedett gyógyíthatatlanság miatt .

Most a 9.-en élünk .... és nagyon egyértelmű , hogy a mostaniaknak hiányzik a kinti élet . Kicsi ez a 3m2-nyi erkély 3 macseknak  (egynek is kevés lenne) . A legöregebb (ő az anyamacsek) menetrend szerint belefekszik a  ( szőroldásra direkt nekik vetett) füves tálba . A földszag ellenállhatatlan .....

A hozzászólás:
lavanda Creative Commons License 2020-06-28 13:19:24 221557

Én is így döntöttem, amikor a két legfiatalabb, akkor kb. 6 hónapos macskát befogadtam. Rudinak egy idő után elege volt a bezártságból, a lábam mellett kiszökött. Ezek után a húgát is kiengedtem. Féltem őket és számolok azzal, hogy egyszer majd nem jönnek haza. De így teljes az életük.

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2020-06-28 08:06:14 221556

Én nem kockáztatnék. Elég egy átlógó ág, és a macska már kint van. Most a kifutó kicsi, aztán a kertet is szűknek fogják érezni.

Nekünk is nagy kertünk van, és egy szobamacskánk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!