Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Háromhatos Creative Commons License 2020-06-25 22:47:50 95207

Ok így jobb, akkor csinálom simán, ahogy gondoltam. Járda a föld szintjén, majd arra ültetem a szigetelés alját. A párásodás meg akkor foglalkoztat majd ha odakerülne a sor valamikor. :D 

 

Köszönöm a segítséged.

Előzmény:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-06-25 21:39:29 95206

"A fal belső oldalán csak akkor lehet párakicsapódás, ha gyenge a fal hőszigetelése ÉS benn az épületben valami párásítja a levegőt."

 

..és ha fali külső hőszigetelés nem megy mélyebbre, mint a belső padlószint, akkor bent alul, a padló/fal sarok igen hideg lesz, mert ott szar lesz a hőszigetelés. DE ez csak akkor okoz bajt (vizesedést), amikor benn valami párásítja a levegőt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!