|
|
|
|
 |
Maminti
1999-07-12 14:47:56
|
884
|
| Caty, igazság szerint én nem a megszokott kaját (nemcsak) adom a macsoknak, lévén, hogy az egyik szívbeteg, és sószegény étel kell neki. Viszont ezt kap a másik cica is, mert a legnagyobb nyugalommal esznek bele egymás táljába. Sajna ez a kaja nem éppen a legolcsóbb, így én is szoktam nekik szakácskodni: csirkemáj, csirkenyak, hal, disznócomb, darálthús, és hasonlók formájában, egy rakás zöldséggel (brokkoli, répa, karfiol, krumpli) körítve. Na és, ha végképp megvagyok szorulva, akkor vissza a jó öreg Whiskashoz és Kitekathoz... :) |
|
A hozzászólás:
 |
Caty
1999-07-12 14:14:54
|
883
|
| Ha már itt tartunk - Ti mit adtok enni a jószágoknak? És mennyit? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|