Keresés

Részletes keresés

Maminti Creative Commons License 1999-07-12 14:47:56 884
Caty, igazság szerint én nem a megszokott kaját (nemcsak) adom a macsoknak, lévén, hogy az egyik szívbeteg, és sószegény étel kell neki. Viszont ezt kap a másik cica is, mert a legnagyobb nyugalommal esznek bele egymás táljába. Sajna ez a kaja nem éppen a legolcsóbb, így én is szoktam nekik szakácskodni: csirkemáj, csirkenyak, hal, disznócomb, darálthús, és hasonlók formájában, egy rakás zöldséggel (brokkoli, répa, karfiol, krumpli) körítve. Na és, ha végképp megvagyok szorulva, akkor vissza a jó öreg Whiskashoz és Kitekathoz... :)
A hozzászólás:
Caty Creative Commons License 1999-07-12 14:14:54 883
Ha már itt tartunk - Ti mit adtok enni a jószágoknak? És mennyit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!