Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-06-25 11:35:35 95197

Ha a lyuk nagy, akkor alacsony dagadású habot javasolnék, tehát vagy valamilyen szerelőhabot, vagy valamilyen eps ragasztóhabot. Az olcsó purhabokat felejtsd el, nem erre valók. Vigyázz, hogy ne jusson hab olyan részre, ahol mechanikus dolgok mozognak.

Ha a lyuk csak kicsi, akkor meg valami rugalmas szilikonnal kinyomhatod, pl a Mester szilikonos trutymójából létezik fekete, fehér és színtelen (áttetsző) is.

Előzmény:
LanyUss Creative Commons License 2020-06-25 10:27:30 95195

A tölgyfa bejárati ajtómban zárszerkezetet ( nem zárbetétet ) kellett cserélnem. Az új kisebb, mint a régi, ezért maradt üreg az ajtóban + az apró nyílásokon átjár a levegő is. Mivel tömíthetem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!