Keresés

Részletes keresés

Caty Creative Commons License 1999-07-12 12:22:22 881
Kedves Skog,

Hosszas kísérletezés után mi is a Kacor nevezetű matskaalom mellett maradtunk. Egyrészt azért, mert normális áron lehet kapni, másrészt mert elég gazdaságosan használható.

Maminti Creative Commons License 1999-07-12 12:02:20 880
Kedves Skog, az alom, ugye mint matskaalom? :) Nekem még legjobban a Kacor jött be, mert még aránylag olcsó, és egybentartja a nedvességet. A Bentolitban nagyon csalódtam, mert igaz, hogy két macskám van, de azért hogy naponta elfogyjon egy 4 kilós zacsi... Annyira nem állt össze, hogy olyan volt mint Déva vára...
A hozzászólás:
Skog Creative Commons License 1999-07-12 10:39:31 879
Sziasztok!
Első kérdésem, ki milyen alommal nyomul?
Miért?

Kedves nori kissé érzékenyen érintett, hogy vissza sem szóltál, illett volna.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!