|
|
|
|
 |
Caty
1999-07-12 12:22:22
|
881
|
Kedves Skog,
Hosszas kísérletezés után mi is a Kacor nevezetű matskaalom mellett maradtunk. Egyrészt azért, mert normális áron lehet kapni, másrészt mert elég gazdaságosan használható. |
|
 |
Maminti
1999-07-12 12:02:20
|
880
|
| Kedves Skog, az alom, ugye mint matskaalom? :) Nekem még legjobban a Kacor jött be, mert még aránylag olcsó, és egybentartja a nedvességet. A Bentolitban nagyon csalódtam, mert igaz, hogy két macskám van, de azért hogy naponta elfogyjon egy 4 kilós zacsi... Annyira nem állt össze, hogy olyan volt mint Déva vára... |
|
A hozzászólás:
 |
Skog
1999-07-12 10:39:31
|
879
|
Sziasztok!
Első kérdésem, ki milyen alommal nyomul?
Miért?
Kedves nori kissé érzékenyen érintett, hogy vissza sem szóltál, illett volna. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|