Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
LanyUss Creative Commons License 2020-06-23 14:10:35 95179

Terasz ( 8m x 4m x 2,3 magas ) alá tettem 3 db dupla hasonló lámpát: https://www.ledaruhaz.hu/redo-exter-kulteri-fali-lampa-barna-e27-redo-9378-36617

 

Vettem bele 6 db 60w-nak megfelelő click égőt https://www.obi.hu/led-fenyforrasok/osram-duo-click-led-es-izzo-villanykoerte-alaku-e27-8-5-w-806-lm-melegfeher-e/p/4032835

Megfelelő fényerőt biztosít. Igaz varrni nem kell mellette, de szuper az állíthatósága.

 

Tegnap szereltem fel 10 cm fehér eps-re felső sorban 6 db 8 cm-es és alsó sorban 6 db 4 cm-es hungarocell dübellel egy 15 kg-os tv konzolt és tettem fel rá egy kb. 20 kg-os tv-t. Simán elbírt a háló és nemes vakolat akár 60 kg-ot is így.

Előzmény:
Prézlivagány Creative Commons License 2020-06-23 07:28:42 95171

És most milyenlámpád van?

Én is gondolkodtam, hogy lefelé fordítva rakom fel.

Az a baj, hogy utálom a mostani gagyi lámpákat, nem cserélhető a led, ha tönkremegy , hogy néz már ki a falam, amikor újat rakok fel.

Ráadásul azok csak pislákolnak. Ebbe belerakok 2500 lumen e27-es égőt, aztán nem kell bvotorkálni.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!