|
|
|
|
 |
Caty
1999-07-12 08:59:24
|
878
|
Szép jóreggelt a macsisoknak!
Bölény,
A leírásod tényleg tökéletes, ám nálunk ezt az idétlen Bandita a nyers sárgarépával művelte. Mindent meg kell szaglásznia, aminek kaja kinézete van, de a sárgarépa mérhetetlen undort keltett benne valamiért. Főzve viszont megeszi. Szerintem a diótortára bukna..
Off on:
Tegnap moziban voltunk, barátok rádumáltak A múmia című filmre. Ebből leszűrtem egy felettébb értékes információt: a múmiák félnek a macskáktól! Na mit szóltok? :-DDDDD
Off kikapcs. |
|
 |
anonim_vagyok
1999-07-11 19:46:01
|
876
|
| Bölény, a leírás tökéletes! Egyébként én is ilyen pofát szoktam vágni a menzánkon, csak sajnos senki sem szán meg, így nincs más választásom. |
|
A hozzászólás:
 |
Bölény
1999-07-11 12:31:58
|
875
|
| Haaat, en valahogy nem tapasztaltam eddig a macseszok olthatatlan vagyakozasat az edessegek irant. Legalabbis macskat meg ugy undorodni semmitol nem lattam, mint Sicit anyam - amugy mesesen finom - diotortajatol. Azt az arcot latni kellett volna! Rohant a kajastanyerjahoz, megszagolta a diotortat, majd szabalyszeruen fintorgott egyet, es laposkuszasban elhatralt a tanyertol. Ranknezett, es ertetlenseggel vegyes rosszallassal nyavogott egyet, mintha azt mondta volna: - Az rendben van, hogy ti ezt a vackot eszitek, de hol van az _en_ halam?! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|