Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Cs_ Creative Commons License 2020-06-22 09:48:12 95842

OSB-t vagy kezelt pallót szoktak rakni. 20+mm körüli vastagságban gondolkozz.

Előzmény:
KoRUND Creative Commons License 2020-06-22 09:26:21 95841

Sziasztok! 

 

Megkérdezem még egyszer, hátha jön válasz.

 

Gipszkarton falra hogy célszerű a radiátort rögzíteni? 

Ha rakunk mögé osb lapot az megfelelő lehet? És ha igen akkor milyen vastag osb-t tegyünk?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!