Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
occseb Creative Commons License 2020-06-22 07:20:42 95835

Sima habarcsra gondoltam vízüveggel első körben.

Ha ez magában nem volna elég a belsejét kirakom samottlapokkal, akár agyaggal oda tapasztva. Azt csak egy okból nem annyira szeretném mégpedig azért mert a samott nem tudom mennyire bírja ha esetleg néha ráesik az eső.

Előzmény:
zöldeskékek Creative Commons License 2020-06-22 04:05:27 95832

 

   Javított  mészhabarcs,  a javítás némi cementtel !

 

 Viszont nem mindegy milyen kő, mert az sokféle van. Vannak bizonyos kövek amelyek hő hatására  szét repednek és vannak amik  elmállanak.

 A repedős kövek a kvarc tartalmúak,  a hőre málló pedig pl. a mészkő.

 Amúgy a kövek többsége bírja a hőt. Pl. a gránit, az andezit, stb. jól bírja.

 Samott habarcs ?

Felesleges  !!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!