Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
occseb Creative Commons License 2020-06-22 07:19:04 95834

A fagytól nem félek annyira mert ha már őszi szezon lesz akkor le lesz takarva fóliával, úgyhogy nem fog beleesni az eső. 

Előzmény:
Draganovic Creative Commons License 2020-06-21 21:23:49 95825

Semmilyen majd a súly össze tartja, anyag vagy szét fagy vagy a hőtől repedezik majd szét. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!