Keresés

Részletes keresés

Anyóca99 Creative Commons License 2020-06-22 08:04:50 221549

Nahálisten' ! :-)

Enyém háromból is néha hány az egyik .... gondolom a macskaszőr a gyomrában .... Ezért vettem fűmagot , szépen kikelt , és most az erkélyre jár legelni . Azóta nem hány .

A hozzászólás:
Leadfoot Creative Commons License 2020-06-21 22:06:31 221548

De, szerencsére. Múlt szerda óta nem hányt, és már eszik rendesen.

Közben volt még egy ijedtség, mert a tetejébe nagyon csúnyán elkezdte húzni a jobb hátsó lábát. Nosza, elrohantam vele vissza az orvoshoz (aznap már voltunk egyszer). Szerinte valami Achilles-gond, és jó eséllyel magától regenerálódik pár hét/hónap alatt. Mikor hazajöttünk, már semmi baja nem volt... és azóta se. :-)

Előzmény:
Anyóca99 Creative Commons License 2020-06-19 17:04:03 221544

Mi van a ciccel ? Nincs jobban ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!