|
|
|
|
 |
Anyóca99
2020-06-22 08:04:50
|
221549
|
Nahálisten' ! :-)
Enyém háromból is néha hány az egyik .... gondolom a macskaszőr a gyomrában .... Ezért vettem fűmagot , szépen kikelt , és most az erkélyre jár legelni . Azóta nem hány . |
|
A hozzászólás:
 |
Leadfoot
2020-06-21 22:06:31
|
221548
|
De, szerencsére. Múlt szerda óta nem hányt, és már eszik rendesen.
Közben volt még egy ijedtség, mert a tetejébe nagyon csúnyán elkezdte húzni a jobb hátsó lábát. Nosza, elrohantam vele vissza az orvoshoz (aznap már voltunk egyszer). Szerinte valami Achilles-gond, és jó eséllyel magától regenerálódik pár hét/hónap alatt. Mikor hazajöttünk, már semmi baja nem volt... és azóta se. :-) |
|
Előzmény:
 |
Anyóca99
2020-06-19 17:04:03
|
221544
|
Mi van a ciccel ? Nincs jobban ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|