|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
halaloszto
2020-06-20 09:41:04
|
95812
|
Nem lehet, hogy mibdig nagy esok utan tortenik? |
|
Előzmény:
 |
rokatunder
2020-06-20 09:29:48
|
95811
|
Sziasztok!
Teljesen elkeseredve írok, remélve, hogy tudtok valami tanácsot adni.
Anyukám lakásában van a probléma. Az alatta lakó kb. 3 éve jelezte, hogy beázik, és csináljunk valamit. Mi semmi rendelleneset nem érzékeltünk, de kihívtunk egy vízvezeték szerelőt, aki valami kamerás csőgörénnyel szétnézett a csövekben, és azt mondta, hogy nincs semmi probléma. Aztán tavaly megint szóltak, hogy továbbra is ázik, és a plafonon lévő mennyezeti lámpa búrájában is gyűlik a víz. Kihívtunk még egy szerelőt, aki lebontotta a kád falát egy kis részen, és kicserélte a kád szifont, mert az eresztett egy kicsit. Azóta száraz a kád alatt a beton. Fellélegeztünk, hogy akkor a probléma megoldódott. Közben a lenti tulaj kifestette a lakást, és pár napja megint jelentkezett, hogy ugyan úgy fenáll a beázás.
És most már teljesen tanácstalan vagyok, hogyan lehet megállapítani, hogy hol van a baj. Milyen szakember tudja ezt megállapítani? Hol kell szétverni a fürdőszobát? Mindenhol? Hogy kell ebbe az egészbe belekezdeni?
Van valami javaslatotok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|