Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
halaloszto Creative Commons License 2020-06-20 09:41:04 95812

Nem lehet, hogy mibdig nagy esok utan tortenik?

Előzmény:
rokatunder Creative Commons License 2020-06-20 09:29:48 95811

Sziasztok!

 

Teljesen elkeseredve írok, remélve, hogy tudtok valami tanácsot adni.

 

Anyukám lakásában van a probléma. Az alatta lakó kb. 3 éve jelezte, hogy beázik, és csináljunk valamit. Mi semmi rendelleneset nem érzékeltünk, de kihívtunk egy vízvezeték szerelőt, aki valami kamerás csőgörénnyel szétnézett a csövekben, és azt mondta, hogy nincs semmi probléma. Aztán tavaly megint szóltak, hogy továbbra is ázik, és a plafonon lévő mennyezeti lámpa búrájában is gyűlik a víz. Kihívtunk még egy szerelőt, aki lebontotta a kád falát egy kis részen, és kicserélte a kád szifont, mert az eresztett egy kicsit. Azóta száraz a kád alatt a beton. Fellélegeztünk, hogy akkor a probléma megoldódott. Közben a lenti tulaj kifestette a lakást, és pár napja megint jelentkezett, hogy ugyan úgy fenáll a beázás.

 

És most már teljesen tanácstalan vagyok, hogyan lehet megállapítani, hogy hol van a baj. Milyen szakember tudja ezt megállapítani? Hol kell szétverni a fürdőszobát? Mindenhol? Hogy kell ebbe az egészbe belekezdeni?

Van valami javaslatotok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!