|
|
|
|
 |
Anyóca99
2020-06-19 18:18:35
|
221546
|
Az is lehet , bár erkélyen ritkán fordul elő kullancs . De méhecske vagy darázs igen .
Engem is napok óta idegel 1-2 darázs (vagy inkább méhecske ?) az erkélyen . Képtelen vagyok agyoncsapni , pedig igyekszem . Feszt a Pistikéken lebzselnek . Csak tudnám miért pont a 9.-re repdes ... alacsonyabban is van elég virág . |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2020-06-19 17:52:11
|
221545
|
Vagy még utólag, arra is gondoltam. Hogy nem-e? Megcsípte valami kullancs a cicát... |
|
Előzmény:
 |
Anyóca99
2020-06-19 17:04:03
|
221544
|
Mi van a ciccel ? Nincs jobban ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|