Keresés

Részletes keresés

Anyóca99 Creative Commons License 2020-06-19 18:18:35 221546

Az is lehet , bár erkélyen ritkán fordul elő kullancs . De méhecske vagy darázs igen .

Engem is napok óta idegel 1-2 darázs (vagy inkább méhecske ?) az erkélyen . Képtelen vagyok agyoncsapni , pedig igyekszem . Feszt a Pistikéken lebzselnek . Csak tudnám miért pont a 9.-re repdes ... alacsonyabban is van elég  virág .

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2020-06-19 17:52:11 221545

Vagy még utólag, arra is gondoltam. Hogy nem-e? Megcsípte valami kullancs a cicát...

Előzmény:
Anyóca99 Creative Commons License 2020-06-19 17:04:03 221544

Mi van a ciccel ? Nincs jobban ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!