Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2020-06-19 17:49:34 95804

Én is most építek 2 faházat, fotót teszek ide!

Előzmény:
KoRUND Creative Commons License 2020-06-19 15:58:44 95802

Sziasztok! 

 

Gipszkarton falra hogy célszerű a radiátort rögzíteni? 

Ha rakunk mögé osb lapot az megfelelő lehet? És ha igen akkor milyen vastag osb-t tegyünk? 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!