|
|
|
|
 |
Leadfoot
2020-06-21 22:06:31
|
221548
|
De, szerencsére. Múlt szerda óta nem hányt, és már eszik rendesen.
Közben volt még egy ijedtség, mert a tetejébe nagyon csúnyán elkezdte húzni a jobb hátsó lábát. Nosza, elrohantam vele vissza az orvoshoz (aznap már voltunk egyszer). Szerinte valami Achilles-gond, és jó eséllyel magától regenerálódik pár hét/hónap alatt. Mikor hazajöttünk, már semmi baja nem volt... és azóta se. :-) |
|
 |
Törölt nick
2020-06-19 17:52:11
|
221545
|
Vagy még utólag, arra is gondoltam. Hogy nem-e? Megcsípte valami kullancs a cicát... |
|
A hozzászólás:
 |
Anyóca99
2020-06-19 17:04:03
|
221544
|
Mi van a ciccel ? Nincs jobban ? |
|
Előzmény:
 |
Leadfoot
2020-06-17 17:05:49
|
221536
|
Nem is nagyon iszik. Most jöttünk meg az orvostól. Múlt hét óta a rendelő mindhárom orvosa végigvizsgálta kétszer (szájüreget is), ma volt egy újabb ultrahang (hátha nem vettek észre valamit a múltkor) + röntgen (2 felvétel), és semmi. Teljesen negatív minden.
Megint kapott erősítő cuccokat, infúziót, de már a kocsiban hazafelé megint hányt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|