Keresés

Részletes keresés

Leadfoot Creative Commons License 2020-06-21 22:06:31 221548

De, szerencsére. Múlt szerda óta nem hányt, és már eszik rendesen.

Közben volt még egy ijedtség, mert a tetejébe nagyon csúnyán elkezdte húzni a jobb hátsó lábát. Nosza, elrohantam vele vissza az orvoshoz (aznap már voltunk egyszer). Szerinte valami Achilles-gond, és jó eséllyel magától regenerálódik pár hét/hónap alatt. Mikor hazajöttünk, már semmi baja nem volt... és azóta se. :-)

Törölt nick Creative Commons License 2020-06-19 17:52:11 221545

Vagy még utólag, arra is gondoltam. Hogy nem-e? Megcsípte valami kullancs a cicát...

A hozzászólás:
Anyóca99 Creative Commons License 2020-06-19 17:04:03 221544

Mi van a ciccel ? Nincs jobban ?

Előzmény:
Leadfoot Creative Commons License 2020-06-17 17:05:49 221536

Nem is nagyon iszik. Most jöttünk meg az orvostól. Múlt hét óta a rendelő mindhárom orvosa végigvizsgálta kétszer (szájüreget is), ma volt egy újabb ultrahang (hátha nem vettek észre valamit a múltkor) + röntgen (2 felvétel), és semmi. Teljesen negatív minden.

 

Megint kapott erősítő cuccokat, infúziót, de már a kocsiban hazafelé megint hányt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!