|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Draganovic
2020-06-19 13:03:40
|
95800
|
20 cm nem kevés? Nekünk fél méter lett leásva, agyagos döngölt föld, kisméretű téglák (ami ki jött a valaszffalakbol Kötésbe lerakva 10 cm murva, 10 cm szerelő beton, kátrány, 7 cm xps, fólia 8as vasháló, csövezés, 6 cm aljzatbeton. |
|
Előzmény:
 |
zsolt0101
2020-06-19 05:56:25
|
95791
|
sziasztok, fűrdőszoba wc, ujrabetononozáshoz kellene segítség, jelenleg felvan szedve a beton, föld kiásva vagy 20cm mélyen , hány cm sóder kell a szerelőbeton alá? 15x15-ös térhálót érdemes használni? - abból is a horganyzottat? a térháló(vasrács) a szerelőbeton és az aljzatbetonba is kell? a dilatációs habszivacs körbe(peremszigetelés) kell ugyancsak mindkét betonréteghez?
Ugyebár a rétegrend: sóder szerelőbeton, bitumenes vizszigetelés xps technológiai fólia (térháló?) aljzatbeton. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|