Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Draganovic Creative Commons License 2020-06-19 13:03:40 95800

20 cm nem kevés? Nekünk fél méter lett leásva, agyagos döngölt föld, kisméretű téglák (ami ki jött a valaszffalakbol Kötésbe lerakva 10 cm murva, 10 cm szerelő beton, kátrány, 7 cm xps, fólia 8as vasháló, csövezés, 6 cm aljzatbeton. 

Előzmény:
zsolt0101 Creative Commons License 2020-06-19 05:56:25 95791

sziasztok, fűrdőszoba wc, ujrabetononozáshoz kellene segítség, jelenleg felvan szedve a beton, föld kiásva vagy 20cm mélyen , hány cm sóder kell a szerelőbeton alá? 15x15-ös térhálót érdemes használni? - abból is a horganyzottat? a térháló(vasrács) a szerelőbeton és az aljzatbetonba is kell? a dilatációs habszivacs körbe(peremszigetelés) kell ugyancsak mindkét betonréteghez?

Ugyebár a rétegrend: sóder szerelőbeton, bitumenes vizszigetelés xps technológiai fólia (térháló?) aljzatbeton.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!