|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Mekk Elek ezermester
2020-06-19 10:04:38
|
95161
|
"És igen egy keveset akarok amivel nem okozok elvileg hőhídat."
A hőszigetelés minden gyengébb pontja egy-egy hőhíd, ez az elvékonyítás is hőhíd lesz.
De szigorúan meg kell különböztetni
- azokat a hőhidakat, amelyek csak egy kis pénzt vesznek ki a zsebedből
- és azokat a hőhidakat, amelyek egyéb károkat is okozhatnak (pl vizesedés, penész, fa korhadás, fagykár, stb).
Az első fajta hőhíd megengedhető (elég, ha tudunk róla), a második fajta nem megengedhető. |
|
Előzmény:
 |
rage.
2020-06-18 21:53:10
|
95159
|
Köszönöm mindenkinek a véleményket. Át kell gondolni igen,de jó ötlet például szögben állítható élvédő. Sokat jelentene igen mert eddig például ha kinéztünk akonyhából a pult mögül az ablakon akkor láttam ki van a kapunál. Most át kell hajolni és az ablak jobb széle felé kell kinézni:) Persze csak kényelmetlenség az igaz.
És igen egy keveset akarok amivel nem okozok elvileg hőhídat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|