Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-06-19 10:04:38 95161

"És igen egy keveset akarok amivel nem okozok elvileg hőhídat."

 

A hőszigetelés minden gyengébb pontja egy-egy hőhíd, ez az elvékonyítás is hőhíd lesz.

De szigorúan meg kell különböztetni

- azokat a hőhidakat, amelyek csak egy kis pénzt vesznek ki a zsebedből

- és azokat a hőhidakat, amelyek egyéb károkat is okozhatnak (pl vizesedés, penész, fa korhadás, fagykár, stb).

Az első fajta hőhíd megengedhető (elég, ha tudunk róla), a második fajta nem megengedhető.

Előzmény:
rage. Creative Commons License 2020-06-18 21:53:10 95159

Köszönöm mindenkinek a véleményket. Át kell gondolni igen,de jó ötlet például szögben állítható élvédő. Sokat jelentene igen mert eddig például ha kinéztünk  akonyhából a pult mögül az ablakon akkor láttam ki van a kapunál. Most át kell hajolni és az ablak jobb széle felé kell kinézni:) Persze csak kényelmetlenség az igaz.

És igen egy keveset akarok amivel nem okozok elvileg hőhídat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!