Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zsolt0101 Creative Commons License 2020-06-19 06:01:41 95792

kimaradt hogy 3x2m fürdőm, 1,5x1m a wc , kell e egyáltalán dilatáni?

Előzmény:
zsolt0101 Creative Commons License 2020-06-19 05:56:25 95791

sziasztok, fűrdőszoba wc, ujrabetononozáshoz kellene segítség, jelenleg felvan szedve a beton, föld kiásva vagy 20cm mélyen , hány cm sóder kell a szerelőbeton alá? 15x15-ös térhálót érdemes használni? - abból is a horganyzottat? a térháló(vasrács) a szerelőbeton és az aljzatbetonba is kell? a dilatációs habszivacs körbe(peremszigetelés) kell ugyancsak mindkét betonréteghez?

Ugyebár a rétegrend: sóder szerelőbeton, bitumenes vizszigetelés xps technológiai fólia (térháló?) aljzatbeton.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!