|
|
|
|
 |
Shangri-La
2020-06-18 22:28:16
|
221540
|
Ezzel tisztában vagyok. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
_nyunyuka
2020-06-18 21:22:46
|
221539
|
Pedig nála jobb lábmelegítő nincs! :-)))

|
|
Előzmény:
 |
Shangri-La
2020-06-14 19:25:33
|
221528
|
Ja, allergiásan a Cat Caféba járnék cicát dögönyözni. :-) Meg az asztalon mászkáló/ülő/fekvő macs mellett kávéznék... :D
Volt nekünk is cicánk, Cirmi 19 évet élt. Anyám volt otthon egész nap, ő foglalkozott vele, de miután Cirmi meghalt. nem akart új cicát vállalni. Én meg alig vagyok otthon, nem tudnék foglalkozni szegénykével.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|