Keresés

Részletes keresés

Shangri-La Creative Commons License 2020-06-18 22:28:16 221540

Ezzel tisztában vagyok. :-)

A hozzászólás:
_nyunyuka Creative Commons License 2020-06-18 21:22:46 221539

Pedig nála jobb lábmelegítő nincs! :-)))

Előzmény:
Shangri-La Creative Commons License 2020-06-14 19:25:33 221528

Ja, allergiásan a Cat Caféba járnék cicát dögönyözni. :-) Meg az asztalon mászkáló/ülő/fekvő macs mellett kávéznék... :D

 

Volt nekünk is cicánk, Cirmi 19 évet élt. Anyám volt otthon egész nap, ő foglalkozott vele, de miután Cirmi meghalt. nem akart új cicát vállalni. Én meg alig vagyok otthon, nem tudnék foglalkozni szegénykével.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!