Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
peterch Creative Commons License 2020-06-18 20:44:15 95155

Szia !

 

    Láttál már valahol ilyen megoldással  höszigetelést ?  Mert én még nem .:-( 

 

    Kicsit furán nézne ki . Ha neked az tetszik , akkor csináld úgy . Höveszteségben nem nagyon emelkedik meg az érték , ha a keretrefordulást megcsinálod rendesen . Mondjuk azért azt nem tudom , hogy amennyiben ugye a sarkakat egy lapból vágod ki , akkor az ilyen legyöngítés mennyire növeli a késöbbiekben a repedések létrejöttét a sarkaknál a höszigetelésen .

 

  

Előzmény:
rage. Creative Commons License 2020-06-18 20:31:01 95154

Nem a téglából gondoltam hanem csak a nikecellből. Annak a sarkát. És leginkább a hőszigetelés csökkenése miatt. Van e akkor a szerepe mint amennyivel jobb lenne a kilátás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!