Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rage. Creative Commons License 2020-06-18 19:47:49 95152

Mert az nagyjából 250-300k plusz kiadás lenne és még több idő és munka.

Előzmény:
occseb Creative Commons License 2020-06-18 19:36:42 95151

Miért nem rakod ki az ablakot a szigetelés belső síkjára? Hőszigetelés szempontjából is sokkal jobb úgy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!