|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
-laller-
2020-06-18 07:11:37
|
95775
|
Ráadásul ez nem is a 20-as években hanem 1915-ben épült, maga a telep már 1909-ben elindult. Mindenesetre folyamatosan épülnek be a padlásterek. Nem tudom, mennyire szabályosan de mivel műemlék jellegű, azért erre jobban figyelnek. Nálunk is készült faanyagvédelmi szakvélemény, gombák, rovarok, stb.

|
|
Előzmény:
 |
Gyurco78
2020-06-17 19:39:18
|
95755
|
Amit Jenő mondott. Én azon csodálkozom, hogy néhány itteni példa alapján a 70-80-as években épült kockaházak vasbetongerendás födémje se jó csak úgy tetőtérbeépítéshez, akkor a 20-as évek fafödémje meg igen. Szintén Wekerle, és függőfolyosó felújításnál a statikus kiszámolta, hogy a függőfolyosó tartókozonlja már nem felel meg a mai előírásoknak, ezért egy laposvasat kellett hegeszteni a felső részükre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|