Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-laller- Creative Commons License 2020-06-18 07:11:37 95775

Ráadásul ez nem is a 20-as években hanem 1915-ben épült, maga a telep már 1909-ben elindult. Mindenesetre folyamatosan épülnek be a padlásterek. Nem tudom, mennyire szabályosan de mivel műemlék jellegű, azért erre jobban figyelnek. Nálunk is készült faanyagvédelmi szakvélemény, gombák, rovarok, stb.

 

Előzmény:
Gyurco78 Creative Commons License 2020-06-17 19:39:18 95755

Amit Jenő mondott. Én azon csodálkozom, hogy néhány itteni példa alapján a 70-80-as években épült kockaházak vasbetongerendás födémje se jó csak úgy tetőtérbeépítéshez, akkor a 20-as évek fafödémje meg igen. Szintén Wekerle, és függőfolyosó felújításnál a statikus kiszámolta, hogy a függőfolyosó tartókozonlja már nem felel meg a mai előírásoknak, ezért egy laposvasat kellett hegeszteni a felső részükre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!