|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Draganovic
2020-06-17 22:29:30
|
95767
|
60 cm ként E gerendás, betontálcás födémek azért alkalmasak tetőtér beépítésre, persze persze vasalt aljzatbetonnal, vagy száraz aljzattal.
Ezt a fa gerendás födémet azért nem értem és ha elkorhad a fa pl 20 év után akkor mi van!? Megy a felső szint a levesbe, még ha el is is bírná a tető teret. Valahol olvastam ezek a fagerendás régi födémek nem alkalmasak tetőtér beépítésre. |
|
Előzmény:
 |
Gyurco78
2020-06-17 19:39:18
|
95755
|
Amit Jenő mondott. Én azon csodálkozom, hogy néhány itteni példa alapján a 70-80-as években épült kockaházak vasbetongerendás födémje se jó csak úgy tetőtérbeépítéshez, akkor a 20-as évek fafödémje meg igen. Szintén Wekerle, és függőfolyosó felújításnál a statikus kiszámolta, hogy a függőfolyosó tartókozonlja már nem felel meg a mai előírásoknak, ezért egy laposvasat kellett hegeszteni a felső részükre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|