Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2020-06-17 22:22:43 95765

Akkor egybevág. 45°-nál laposabb szögben gondolkodtam.

Előzmény:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-06-17 21:03:56 95763

A 3/8-ot úgy kell érteni, hogy 3 métert föl (vagy le) és 8 métert oldalra. Jobban használható mint a szög, mert egy egyszerű mérőszalaggal kimérhető. Én 3/4-nél meredekebbet ilyen homokos talajnál nem javasolnék. A homokos talajok belső súrlódási szöge 30 fok körül szokott lenni. Itt a rézsű nem túl magas, lehet próbálkozni 7/8-os vagy 4/4-es rézsűvel is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!