Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-06-17 17:41:11 95754

Tulajdonképpen amilyen talaj arra van nagy valószínűséggel van neki, de még így is a mélyítés a legegyszerűbb, mert azt állványozás stb. nélkül végezhető.

Előzmény:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-06-17 17:38:10 95753

Nem tudom, hogy az alagútnak van-e ellenboltozata. Ha nincs akkor az a legegyszerűbb, hogy lejjebb viszik a pályát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!