|
|
|
|
 |
Anyóca99
2020-06-19 17:04:03
|
221544
|
Mi van a ciccel ? Nincs jobban ? |
|
A hozzászólás:
 |
Leadfoot
2020-06-17 17:05:49
|
221536
|
Nem is nagyon iszik. Most jöttünk meg az orvostól. Múlt hét óta a rendelő mindhárom orvosa végigvizsgálta kétszer (szájüreget is), ma volt egy újabb ultrahang (hátha nem vettek észre valamit a múltkor) + röntgen (2 felvétel), és semmi. Teljesen negatív minden.
Megint kapott erősítő cuccokat, infúziót, de már a kocsiban hazafelé megint hányt. |
|
Előzmény:
 |
ULAIVA
2020-06-17 04:52:39
|
221533
|
Inni iszik rendesen? A száját megnézte a doki alaposan, nincs ott valami, ami miatt nem kockáztatja meg az evést? Nyers tojássárgát próbálnék kínálni, esetleg pici tejjel, ha azt szereti.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|