Keresés

Részletes keresés

Anyóca99 Creative Commons License 2020-06-19 17:04:03 221544

Mi van a ciccel ? Nincs jobban ?

A hozzászólás:
Leadfoot Creative Commons License 2020-06-17 17:05:49 221536

Nem is nagyon iszik. Most jöttünk meg az orvostól. Múlt hét óta a rendelő mindhárom orvosa végigvizsgálta kétszer (szájüreget is), ma volt egy újabb ultrahang (hátha nem vettek észre valamit a múltkor) + röntgen (2 felvétel), és semmi. Teljesen negatív minden.

 

Megint kapott erősítő cuccokat, infúziót, de már a kocsiban hazafelé megint hányt.

Előzmény:
ULAIVA Creative Commons License 2020-06-17 04:52:39 221533

Inni iszik rendesen?
A száját megnézte a doki alaposan, nincs ott valami, ami miatt nem kockáztatja meg az evést?
Nyers tojássárgát próbálnék kínálni, esetleg pici tejjel, ha azt szereti.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!